Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Трішки ліво-ліберального тоталітаризму

Оригинал взят у reznichenko_d в Трішки ліво-ліберального тоталітаризму
Що таке тоталітаризм? Це суспільний устрій, при якому держава контролює як суспільні, так і особисті сфери життя громадян. (лат. totalitos — цілісний, італ. totalitario — той, що охоплює усе в цілому).

Отож:
1.

Німецьку спортсменку вигнали з олімпійської збірної за романтичні відносини з націоналістом
Німеччина контролює не тільки політичні погляди своїх спортменів, але й їх особисті зв'язки. Б'юся об заклад, спортивна кар'єра нещасної Наді Дригалла на цьому закінчилася. Ідєйную шаткость та порочащіє связі тоталітарна країна не прощає.

2.

Грецьку спортсменку вигнали з олімпійської збірної за жарт про кількість мігрантів у її країні
Жарт звучав так: "...В Греції так багато африканців, що комарі з Західного Нілу можуть харчуватися домашньою їжею". Можливо, Параскеві Папахрісту, згадавши комарів Західного Нілу, справді вказувала на расову невповноцінність африканців, закликала до ненависті на расовому грунті, заперечувала права людини та біологічну рівність народів. Проте, цілком можливо, вона просто жартувала. Тим більше і привід для веселощів є: у Греції на 11 мільйонів населення - 1,5 мільойна мігрантів. 

Отже, панове, коли чуєте словосполучення ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРАВА ЛЮДИНИ, майте на увазі - це не про всіх людей, а лише про тих, що відповідають світлим ідеалам лібералізму.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments