Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Іван Пелипишак: Треба знайти вихід з тупикової ситуації. Неодмінно!

Оригинал взят у falangeoriental в Іван Пелипишак: Треба знайти вихід з тупикової ситуації. Неодмінно!

http://falangeoriental.blogspot.com/2012/10/blog-post_12.html

Ознаки тоталітаризму, якими хворіє наше суспільство, останнім часом дещо загострились, та не настільки, щоб це набуло крикливого розмаху. Якщо ми, наприклад, згадаємо роки поморанчевої влади, то слід сказати, що свободи більше не було, зрештою, звідки їй було взятись, якщо влада помінялась тільки на верхах, та й то, номінально і дуууже частково. А всі без виключення державні інституції залишались у тому ж складі, що й за Кучми-Кравчука-Горбачова, деякі кадри залишились від "застойних" часів і виховувались вони ще хрущовсько-сталінськими кадрами.

Я б не хотів вдаватись в деталі нашого держадміну і марґінального політикуму, та все ж хочеться наголосити, що держава будується не з президентів-премєрів, а саме з урядовців та дрібних управлінців-адміністраторів, які доносять т.зв. державну політику до народних мас, людей що втілюють закони, створені вищим політикумом на практиці, а, як відомо, основна наша проблема - це не недолуге законодавство, а відсутність виконавства, продажні адміністрації й суди, корумповане чиновництво.

І ось ми знову на порозі нових виборів.

Вірніше вибору як такого у нас немає, нам знову пропонують усе тих же недалеких державних мужів, що протягом останніх десятиліть руйнували нашу економіку та розкрадали державу, бо серед кандидатів у депутати можна зустріти голів збанкрутілих колгоспів, директорів розграбованих заводів, горе-бізнесменів, що на цьому всьому піднялись і прихватизували наше із вами (принаймні юридично) майно. Увесь цей непотріб перемішаний учорашніми комсомольськими та капеересними лідерами, злочинними елементами та дітьми-онуками усього цього баласту, який давно слід викинути на звалище історії, і це в найкращому випадку для них, оскільки за законами жанру їх слід судити трибуналом на зразок Нюрнберзького.

Згадується відоме Шнуровське "Вибори вибори кандідати підори..."

Ми часто, навіть серед розмов на Фейсбуці, останнім часом зустрічаємо слово "люстрація", і думаємо - ось воно, вирішення наяложених століттями проблем.

Та все ж, скажіть, будь-ласка, хто буде люструвати, хто стане справедливим суддею на такому трибуналі? Може молоді "перспективні" юристи, що іще вчора закінчили один із найкорумпованіших факультетів свого вузу? А хто буде арештовувати цих пристарілих злочинців - молоді оперативники, виховані усе тими ж знахабнілими мусорами? Якщо до цього додати ще й факт династійності, бо переважно діти мєнтів стають мєнтами, лікарів - лікарями, суддів- суддями ітдітп...невже хтось із вас думає, що серед них знайдуться тисячі Павликів Морозових???

Так, так, так, невже виходу із тупикової ситуації немає, невже нам із вами слід розслабитись і плисти за течією? 

Дехто, наприклад такий вихід знайшов у еміграції, дехто зїздив за кордон, заробив стартовий капітал, дав хабара та спокійно живе за рахунок прибутку від свого бізнесу, дехто, давши хабара, зайняв державний пост і живе за рахунок справи свого сусіда, який радо платить хабар, замість податку, радіючи, що має таких знайомих, і ми поступово усе далі й далі потопаємо в корупції, яка засмоктує нас немов "багнюка небезпечна"...бууєєє...Вона, ця, вибачте за слово, корупція, набула таких небувалих розмахів, що хабарі беруть навіть сантехніки, столярі, електрики...ну аврал. Лікарі, які колись робили встидливий вигляд і відвертались, підставляючи кишеню, сьогодні нагло встановлюють таксу хабара, викладачі, вчителі та інші працівники освіти беруть не встидаючись дивитись дітям у очі...ну пісєц таваріщі...

А що робити, куме, що робити??? Чи то може чкурнути десь далеко долеко за бугор, чи то може ініціювати референдум про приєднання до США в якості заморського 51 штату, а може забити і так ходити??? Жили ж наші батьки й діди століттями на цій Богом забутій землі, де завжди було гірше аніж в сусіда на Заході...га???

Іван Пелипишак, комендант Галицької колонни "Братство Св. Пантелеймона" Української Фаланги

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments