Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Іван Пелипишак: Істинна сутність "русского міра"

Оригинал взят у falangeoriental в Іван Пелипишак: Істинна сутність "русского міра"

http://falangeoriental.blogspot.com/2012/12/blog-post_1560.html

Найбільшою загрозою для України на сьогоднішній день є Росія. Не держава РФ, не Путін зі своїм гебешним апаратом і не Митний союз зі всією економічною та політичною непривабливістю, а сама "русская інтернациональная ідєя", яка не визнає права на існування інших націй, окрім російської політичної нації.

Ми часто говоримо про геноцид, що чинила Рашка протягом століть свого існування, та не всі сьогодні хочуть визнавати його, оскільки геноцидом називають тільки геноцид, чинений проти євреїв, вірмен та ін. націй, що носив виключно етнічний (етноцид).

Україна і українці ж зазнали іншого геноциду, а саме національно-політичного геноциду, коли знищували не етнічних неросіян, а тих, хто виокремлював себе серед підданих чи то Русскаго царя, чи Савєцкай рассіі.

Тобто усе було набагато складніше, бо русскіє насправді не етнос, не суперетнос, а політична супернація, століттями створювана посередництвом постійних утисків та принижень завойованих націй з метою їх русифікації (згадаймо відоме "обрусєвший кавказєц, обрусєвший малорос і т.д."). А Рассєя - це такий собі глобалізаційний проект, що визрів на фоні диких азійських татаромонгольських степів під управлінням германських та єврейських керовників, які мали на меті створення альтернативи Заходу, особливістю якого є Православіє - місцевий варіант християнства, носіями та почитатаелями є представники т.зв. "русскава міра" (території, де розуміють т.зв. російську мову - мову спеціально створену під цей праваславний глобалізаційний проект на основі південнословянських діалектів).

Російський культурний простір, чи простіше "русскій мір" - це територія вічнопанівного феодалізму (з елементами рабовласництва) з самоврядуванням, на чолі якого стоять бояри - олігархія. Причому цей лад настільки стійкий і непорушний як ззовні, так і зсередини, що спокійно існує понад тисячу років, постійно трансформуючись, тобто змінюючи форми, але незміст...

Тому боротьба проти "русскава міра" - це не якась ідєйная борьба за право націй на самовизначення, а боротьба простих людей (особистостей) за звільнення від рабства, за свободу особистості, за щасливе майбутнє, за можливість вільно пересуватись по світу, а не бути прикріпленим до одного феодала...

Борітеся - поборете!!!
https://www.facebook.com/goutsoullac/posts/395677700506688
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments