Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Francisco, repara mi iglesia... Franciszku, idź i napraw mój Kościół!

Оригинал взят у falangeoriental в Francisco, repara mi iglesia... Franciszku, idź i napraw mój Kościół!

http://falangeoriental.blogspot.com/2013/03/franciszku-idz-i-napraw-moj-koscio.html

W kościele św. Damiana sam Jezus przekazał Franciszkowi misję odnowy Kościoła: "Franciszku, idź i napraw mój Kościół!".

Bóg obdarzył nas nowym Papieżem. Franciszek przewodzi teraz Kościołowi Katolickiemu na świecie, jak ojciec wskazując dalszą drogę. Razem ze wszystkimi wiernymi na świecie deklarujemy synowską wierność i lojalność wobec niego, i modlimy się o Boże błogosławieństwo dla niego.

Primer Papa Jesuita e hispanoamericano, el cardenal argentino Jorge Mario Bergoglio, de 76 años, será el 266 Papa de la Iglesia Católica con el nombre de Francisco I.


Новоизбранный Папа Римский Франциск хорошо знает ситуацию Украинской греко-католической церкви и был воспитанником украинского священника.

Об этом рассказал глава Украинской греко-католической церкви патриарх Святослав (Шевчук), сообщает Обком со ссылкой на департамент информации УГКЦ.

«Новоизбранный Папа Франциск І является воспитанником нашего священника Степана Чмиля, какой теперь похоронен в базилике святой Софии в Риме. Нынешний Папа, а тогда студент Салезианской школы, каждый день рано утром, пока еще все ребята спали, прислуживал о. Чмилю во время Службы Божей», - рассказал патриарх Святослав.

«Он хорошо знает наш обряд и даже помнит нашу литургию. В последний раз я его посещал, когда прощался с Аргентиной, уезжая в Украину, и просил, чтобы он дал свои свидетельства для беатификационного процесса о. Степана Чмиля, на что он радушно согласился. Так вот, Святейший Отец очень хорошо знает и о нашей Церкви, и о нашей литургии и обряде, о нашей духовности», - добавил глава УГКЦ.


La Croce pettorale di Papa Francesco


Он также добавил, что «Кардинал Бергольо всегда занимался нашей Церковью в Аргентине».

«И я, как молодой епископ, делал свои первые шаги в этом служении под его вниманием и с его помощью. Поэтому, я думаю, мы в самом деле будем иметь в его лице того Святейшего Отца, который будет заботиться о нашей Церкви. И я надеюсь, что с тем Папой нас ждут очень хорошие события в будущем», - убежден патриарх Святослав.

Глава УГКЦ описывает нового понтифика как чрезвычайно скромного человека.

«Например, в Буэнос-Айресе он никогда не использовал свою машину, всегда ездил на общественном транспорте, очень скромно одевался и отличался тем, что больше всего хотел заботиться об убогих. Он был тем, кто посещал людей в самых бедных кварталах», - добавил блаженнейший Святослав.

По мнению патриарха, Папа Франциск І является глубоким интеллектуалом. ----------------------- Новообраний Папа Римський Франциск добре знає ситуацію Української греко-католицької церкви і був вихованцем українського священника. Про це розповів глава Української греко-католицької церкви патріарх Святослав (Шевчук), повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

"Новообраний Папа Франциск І є вихованцем нашого священика Степана Чміля, який тепер похований у базиліці св. Софії в Римі. Нинішній Папа, а тоді студент Салезіянської школи, щодня раненько, поки ще всі хлопці спали, прислуговував о. Чмілю під час Служби Божої", - розповів патріарх Святослав.

"Він добре знає наш обряд і навіть пам’ятає нашу літургію. Востаннє я його відвідував, коли прощався з Аргентиною, від’їжджаючи до України, і просив, щоб він дав свої свідчення для беатифікаційного процесу о. Степана Чміля, на що він радо погодився. Отож, Святіший Отець дуже добре знає і про нашу Церкву, і про нашу літургію та обряд, про нашу духовість", - додав глава УГКЦ.

Він також додав, що "Кардинал Берґольо завжди опікувався нашою Церквою в Аргентині".

"І я, як молодий єпископ, робив свої перші кроки в цьому служінні під його оком та з його допомогою. Тому, я гадаю, ми справді будемо мати в його особі того Святішого Отця, який дбатиме про нашу Церкву. І я сподіваюся, що з тим Папою нас чекають дуже гарні події в майбутньому", - переконаний патріарх Святослав.

Глава УГКЦ описує нового понтифіка як надзвичайно скромну людину.

"Наприклад, у Буенос-Айресі він ніколи не використовував своєї машини, завжди їздив громадським транспортом, завше дуже скромно одягався і вирізнявся тим, що найбільше хотів дбати про вбогих. Він був тим, хто відвідував людей у найбідніших кварталах, і взагалі є особою душпастирського складу", - додав блаженнійший Святослав.

На думку патріарха, як єзуїт Папа Франциск І є глибоким інтелектуалом.

"Його проповіді були вельми короткі, часом навіть складалися буквально з п’яти-шести речень, але в них він так багато казав, що після того його короткого слова завжди тривала мовчанка на майже п’ять-сім хвилин, для того, щоб над цим словом можна було глибоко роздумувати", - додав глава УГКЦ.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments