Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Внуки генерала Грекова: Русскоязычные украинские националисты (РУН) прошли боевое крещение

Оригинал взят у falangeoriental в Внуки генерала Грекова: Русскоязычные украинские националисты (РУН) прошли боевое крещение

http://falangeoriental.blogspot.com/2013/06/blog-post_609.html

18 травня 2013 р. організації "Спільна справа", "Наступ", "Тризуб" та "Російськомовні українські націоналісти" спробували встановити наметове містечко в Києві на Софіївській площі. Невдовзі з півсотні активістів були розігнані п"ятьма сотнями беркутівців.

Для РУН це перший серйозний крок вперед. На фоні дій Свободи,УДАРу,Батьківщини та бійки коло БТРа, ця подія наче якось мало висвітлена. РУН почав гучно і красиво - зі спроби влаштувати "новий Майдан". Те, наскільки затребувані ці дії було видно по ажіотажу, який викликала акція серед співробітників МВС і ригівських провокаторів, що тирили намети у мітингуючих.

Російськомовні українці це теж українці. У їх серцях палає вогонь любові до України і готовність до боротьби за неї.

Щодня нові люди з Донбасу,Криму,Харкова,Дніпропетровська та Одеси стають на шлях патріота України.

Не вдасться Коліснічєнку записати усіх жертв русифікації до лав патріотів Росії.

Поки про РУН знають мало.

Але де знають - там обов"язково висловлюють свою солідарність з ними.

Цей рух безумовно ще себе покаже не один раз. І може колись, РУНівці першими встановлять прапор національної революції на дах Верховної Ради.

Бойове хрещення більше нагадувало сувору ініціацію у старовинних кшатрійських культурах - адже жорстокість мусорви по відношенню до тих, хто намагався лишень встановити намети, нагадувала тортури.

Менше з тим - уявляю, який вереск здійматимуть поцдеми, себто ліберали, хворі на беззубу та безпечну для ворога русофобію - адже якщо людина не говорить вкраїнською, то патріотом вона не є автоматично. Мовляв, без мови не має нації - приклади галісійців, ірландців, валійців, шотландців їх не переконують, бо вони не знають, де це.

Те, що російськомовні хлопці рятують честь України в бійках проти озброєного спецназа, цю публіку, також, не вражає.

У Валентина Мороза прочитав, що один із героїв війни за українську Галичину-1919, автор тієї мілітарної операції, яку галичани називають Чортківською офензивою, вправний ляхобоєць, один з кандидатів на гетьманську булаву та приятель українських фашистів, генерал Греков проводив наради зі своїм галицьким штабом російською мовою...


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments