Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Дмитро Корчинський: Майбуття - тільки за антибюрократичною революцією!

Оригинал взят у falangeoriental в Дмитро Корчинський: Майбуття - тільки за антибюрократичною революцією!

http://falangeoriental.blogspot.com/2013/08/blog-post_2.html

Ніщо вартісне не можливо зробити через державні зусилля. Бо державного суверенітету вже не існує. Є бюрократичний інтернаціонал. Одна нація чиновників - у Брюсселі, у Вашингтоні, Києві, Москві, Іраку і Белграді.

Американці поставили себе всупереч власній бюрократії. Як свого часу британці збудували імперію всупереч британській бюрократії. Бюрократія зберігала імперію, проте, заважала її розширювати (поцікавтеся сумною долею Сесіля Родса).
Все нове може постати лише всупереч національній бюрократії, оонівській бюрократії та бюрократії Євросоюзу.

Чиновник Євросоюзу справді має погане ставлення до українців.

До алжирців, до тунісців, до палестинців, до китайців, до японців є в десять разів краще ставлення, ніж до нас. Перед ними є комплекс провини. Перед нами – ні. Їм багато що дозволено. Нам – ні. З пакистанцями не бажають мати клопоту, тому перед ними запобігають. Натомість, з українцями клопоту не буває.

І чиновник Єврокомісії і чиновник жашківської районної адміністрації прискіпуються до нас однаково бо вони однакові.
Наш світ достатньо уніфікований, гармонізований і впорядкований. І це означає, що в першу чергу гармонізований і впорядкований бюрократичний апарат – способи управління. Типаж чиновника – один. Чиновник київського управління комунального транспорту цілком міг би бути брюсельським. Якби якось прихитрився вивчити французьку.

Без бюрократії, без систем управління не може існувати світ. Але великі ідеї впроваджують себе лише через насильство щодо бюрократії.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments