Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Сергій Чаплигін: Про суб'єкта революції

Оригинал взят у falangeoriental в Сергій Чаплигін: Про суб'єкта революції

http://falangeoriental.blogspot.com/2014/01/blog-post_6.html

Сьогоднішній панівний режим може бути усунений з політичного життя України лише силою всенародної революції як системою радикальних дій. І ці дії мають бути спрямовані не на окремі політичні реформи чи дострокові вибори, а на демонтаж всієї політичної системи та принциповий перерозподіл функцій між державою та суспільством у відповідності з національними, політичними та соціальними традиціями Українського Народу.
Будь-які соціально-економічні зміни не можуть бути здійснені в рамках встановлених режимом правил, як би їх не називали, оскільки це суперечить життєвому зацікавленню цього режиму.

Тому всі основні дії мають проходити поза рамками цих правил.

Натомість в програмі дій парламентської опозиції відсутні вимоги повної зміни політичної системи - лише сподівання на механізми виборчої демократії. І саме це дає режиму можливість постійно легітимізовувати себе через контроль та фальсифікацію виборчого процесу.

Демонтаж існуючої політичної системи і заміна особового складу влади мають відбуватися за класичними "законами" революції - "знизу" - від громадян, оскільки спрямовані на становлення громадянського суспільства в Україні, а не приведенням когось до влади.
В цьому плані важливим є явочні дії, що здійснюються без санкцій влади і які є правом громадян. Цими діями мають бути позбавлені права державного суверена різного роду олігархічно-номенклатурні корпорації. Де б вони не перебували - при владі чи в опозиції. Єдиним законним сувереном України має бути стверджений Український Народ.

Ми тут не обговорюємо моральних проблем збройної боротьби, до якої вдавалися громадяни європейських держав в боротьбі за свої права та свободи, і які для українців сьогодні є взірцем цивілізованості Бо в Україні існуючі реалії дають змогу діяти мирно та ефективно. Але це не означає, що мирні дії заперечують насильство над тими, хто скоїв злочини проти Українського Народу.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments