Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Дані про сербських бандитів у Криму підтвердилися!

Оригинал взят у falangeoriental в Дані про сербських бандитів у Криму підтвердилися!

http://falangeoriental.blogspot.com/2014/03/blog-post_9445.html

У справі розшукуваного українськими націоналістами Драґана Станоєвича, котрий у соціяльних мережах закликав сербів до збройного захисту режиму Януковича, - новий поворот.

Його заклики були таки почуті.
На півострові з'явилися люди у формі сербського праворадикального руху четників, який підпорядковується ув'язненому в Гаазі самопроголошеному воєводі - військовому злочинцеві Воїславу Шешелю. Саме ці військові формування відповідальні за масові вбивства в Хорватії, наприклад, в Овчарі під Вуковаром. Тільки героїчна боротьба хорватського народу за свою свободу, державність і цілісність країни змогла спинити сербську навалу.
Разом із окупаційними військами та рядженими російськими "казаками" ті, кому не вдалося розбудувати на крові мирного населення самопроголошену Республіку Сербська Країна, збираються поратися на Кримському півострові. Що це означає для таврійців, важко й уявити. Очевидно, плянується етнічна чистка, тому погукали фахівців.
На сторінках Драґана Станоєвича, котрий якраз підтримує тісні стосунки з російським псевдокозацьким рухом і має якісь їхні звання, у соціяльних мережах лунають заклики  його друзів "захистити Крим". Сам очільник сербської діяспори в Евразії (так, саме Евразії, ніби оміряна путінська неосталіністська імперія вже є реальністю) не відмежовується від тих, хто прибув підтримати інтервенцію Російської Федерації.
Тим часом у Белграді навпроти російського посольства серби провели мирну акцію протесту, що отримала назву "Ні війні в Україні." Кілька десятків активістів руху "Жінки в чорному" мовчки зупинилися перед посольством з прапорами "Дайте миру шанс" і "Зупиніть тиранію Путіна". Про це повідомляє сербська служба радіо "Свободна Европа".
Subscribe

 • Мои твиты

  Пт, 16:05: RT @ History_Ukraine: #ЦейДень 19.2.1954 - Президія ВР СРСР прийняла Указ «Про передачу Кримської області зі складу РРФСР до складу…

 • Мои твиты

  Пт, 15:10: #GinaCarano Viva! Пт, 15:24: RT @ ZampolitGistapo: "Нам, пенсионерам, смотреть нечего" - на каналі "Наш" бабка, яка дивилася…

 • Мои твиты

  Вт, 13:59: RT @ History_Ukraine: «Двоголова ворона у Криму». Карикатура у лондонському журналі «Панч», 29 вересня 1855 р.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments