Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullacАКТ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ
30 червня 1941 р.

1.Волею Українського народу Організація Українських Націоналістів підпроводом Степана Бандери проголошує відновлення Української Держави, заяку поклали свої голови цілі покоління найкращих синів України.
ОрганізаціяУкраїнських Націоналістів, яка під проводом її творця і вождя ЄвгенаКоновальця вела в останніх десятиліттях кривавогомосковсько-більшовицького поневолення завзяту боротьбу за свободу,взиває український народ не скласти зброї так довго, доки на всіхукраїнських землях не буде створена Українська Суверенна Держава.
СувереннаУкраїнська Влада запевнить Українському Народові лад і порядок,всесторонній розвиток усіх його сил та заспокоєння його потреб.

2.На західних землях України твориться Влада, яка підпорядковуєтьсяУкраїнському Національному Урядові, що створиться в столиці України —Києві з волі українського народу.

3. Відновлена УкраїнськаДержава буде тісно співдіяти з Націонал-Соціалістичною ВеликоюНімеччиною, що під проводом Адольфа Гітлера творить новий лад в Європій світі та допомагає українському народові визволитися з-підмосковської окупації.
Українська Національна Революційна Армія, щотворитиметься на українській землі, боротиметься далі спільно з союзноюнімецькою армією проти московської окупації за Суверенну СоборнуУкраїнську Державу і новий справедливий лад у цілому світі.

Хайживе Суверенна Соборна Українська Держава! Хай живе ОрганізаціяУкраїнських Націоналістів! Хай живе Провідник Організації УкраїнськихНаціоналістів Степан Бандера!

Слава Україні! Героям Слава!
Ярослав Стецько, в. р.
Голова Національних Зборів
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments