Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

ТРИЗУБ З МЕЧЕМ

Оригинал взят у falangeoriental в ТРИЗУБ З МЕЧЕМ

http://falangeoriental.blogspot.com/2014/04/blog-post_21.html

На Майдані і до цього часу окремі політичні сили та особи почали активно використовувати герб ОУН: стилізований Тризуб і мечем.

У цьому зв’язку хочу пригадати таке. У 1-2 числі офіціозу ОУН журналі «Розбудова Нації» за 1932 р. опубліковано рішення Проводу ОУН про затвердження емблеми ОУН.

«Подаємо до відома членству ОУН, що з надісланих проектів відзнаки-гербу ОУН прийнято проект, поданий проф. Р. Лісовським. Репродукцію відзнаки-гербу подаємо окремою відбиткою… Прийнятий герб ОУН буде уживаний як відзнака для членів ОУН, на прапорі, печатках, фірмових бланках, на обкладинці офіційного органу ОУН, тощо, отже всюди там, де йде про офіційний виступ ОУН на зовні».

Отже, затвердженою емблемою, гербом ОУН «є стилізований золотий Тризуб, у якого середній елемент у формі двосічного меча – за ним закріпилася назва «націоналістичний тризуб». Цей знак поміщено на щиті білого із золотою смужкою по краю щита.

Після відновлення діяльності та легалізації ОУН у незалежній Україні герб ОУН 24 вересня 1993 р. був зареєстрований Міністерством юстиції України.

Пригадую це з однією метою. Кожен, хто сьогодні використовує герб ОУН має усвідомити, яка відповідальність лежить на ньому. Цей герб не можна компрометувати, використовувати для реалізації власних амбіцій. Його треба всіляко захищати, передусім своєю активною боротьбою за утвердження незалежності і соборності України.
Subscribe

 • Мои твиты

  Пт, 16:05: RT @ History_Ukraine: #ЦейДень 19.2.1954 - Президія ВР СРСР прийняла Указ «Про передачу Кримської області зі складу РРФСР до складу…

 • Мои твиты

  Пт, 15:10: #GinaCarano Viva! Пт, 15:24: RT @ ZampolitGistapo: "Нам, пенсионерам, смотреть нечего" - на каналі "Наш" бабка, яка дивилася…

 • Мои твиты

  Вт, 13:59: RT @ History_Ukraine: «Двоголова ворона у Криму». Карикатура у лондонському журналі «Панч», 29 вересня 1855 р.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments