Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

ЗВЕРНЕННЯ ДО СПРАВЖНІХ ПАТРІОТІВ РОСІЇ!

Оригинал взят у falangeoriental в ЗВЕРНЕННЯ ДО СПРАВЖНІХ ПАТРІОТІВ РОСІЇ!

http://falangeoriental.blogspot.com/2014/05/blog-post.html

Среди первомайских шествий и митингов в Петербурге были и демонстрации солидарности с Украиной. К участникам этих акций обратился из Киева активист украинской национальной революции Микола Коханивский:

Христос Воскрес! Друзі, мене звати Микола Коханівський. Я є командиром 1-шої Київської сотні ОУН ім. Євгена Коновальця та координатором Комітету Визволення Політв`язнів. Я був одним з перших, хто починав Київський Майдан 2013-2014 р.

Перше. Хочу подякувати вам, брати, за те, що ви виходите на площі попри всі загрози від чекістьского режиму Путіна й підтримуєте українців в цей важкій для моєї Вітчизни час.

Друге. Не вірте путінській пропаганді, що в Києві наліво й направо вбивають «рускіх людєй»! Ми воюємо з окупантами, а рускіх вважаємо своїми братами. Будучи українським націоналістом, хочу Вам сказати наступне: наш провідник Степан Бандера в боротьбі з совєцьскою імперією зла висунув два гасла: «Свободу народам! Свободу людині» та «За нашу і Вашу Свободу!». Так ось, підтримуючи нас, ви стаєте до певної міри бандерівцями. Але це не є ганебно, це є справа всіх чесних людей — боротися проти сатанинського кремлівського режиму.

Отже, друзі, хай Господь Всемогутній допоможе звільнити нам наші країни від кремлівської окупації!

Свободу народам! Свободу людині!

За нашу і Вашу Свободу!

Слава Україні! Слава Росії!
З повагою,
Микола Коханівський

------

В центре Петербурга горожане маршируют под украинский гимн

Путлер капут!

Петербуржцы поддерживают стремление Украины двигаться на Запад. / Фото: АТН

Также над Невским звучат песни "Океана Эльзы" и "Воплей Видоплясова".

Об этом сообщают "Невские Новости".

В частности, в сообщении говорится, что шествие оппозиционных демократов России, заявленное как антивоенный марш, началось в 12.30 (по Киеву – УНИАН) на Лиговском проспекте, продолжилось по Невскому проспекту и Садовой улице и вскоер завершится митингом на Марсовом Поле.

Возглавляют колонну представители партии Яблоко, за ними следует Демократический Петербург. Во главе колонны движется машина с музыкальной платформой, из которой звучит украинская музыка, в частности, песни групп Океан Эльзы и Вопли Видоплясова, а также гимн Украины.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment