Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Ми обовязково переможимо. Разом. Пліч опліч

Оригинал взят у falangeoriental в Ми обовязково переможимо. Разом. Пліч опліч

http://falangeoriental.blogspot.com/2014/09/blog-post_22.html

Україна вперше з часів Хмельницького має військо. Справжнє народне військо. Не вірите, запитайте у тисячі волонтерів, які це військо годують та одівають.

Українці позбавилися комплексу меншовартості. Раз і назавжди. Ніхто і ніколи із нас з вами за кордонном не скаже : "я русский". Бо наша країна народила Революцію гідності. Революцію, про яку складуть легенди у всій Європі.

Ми живемо у країні, для якої свобода стала національною ідеєю. Не гроші і достаток, а саме свобода. Вистраждана і винесена на фанерних прострілених снайперами щитах. Обгоріла під вогнем градів і смерчів.

І саме головне. Ми стали християнами. Бо жодна нація у світі не підтримує ближнього свого так, як це роблять зараз українці.

І ми обовязково переможимо. Разом. Пліч опліч. Бо цього хочуть міліарди вільних людей у світі. А значить цього хоче Бог !!!!

(с) О. Бабак
Subscribe

 • Мои твиты

  Сб, 17:50: RT @ History_Ukraine: #ЦейДень 27.2.1831 - народився український живописець Микола Ге, майстер портретів, історичних і релігійних…

 • Мои твиты

  Пт, 16:05: RT @ History_Ukraine: #ЦейДень 19.2.1954 - Президія ВР СРСР прийняла Указ «Про передачу Кримської області зі складу РРФСР до складу…

 • Мои твиты

  Пт, 15:10: #GinaCarano Viva! Пт, 15:24: RT @ ZampolitGistapo: "Нам, пенсионерам, смотреть нечего" - на каналі "Наш" бабка, яка дивилася…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments