Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullacАмерикодицея
(Виправдання Америки)
Цитати

"... Поняття Євразії в дійсності є блідою тінню тієї віртуальної та безкінечної моделі світооблаштування, котру створив Александр Великий. В цю модель, що саморозвивається, органічно вписуються навіть виниклі порівняно нещодавно США. З цього погляду Америка виявляється лишень однією з країн Середземноморського басейну, продовжуючою історію культури саме цього макропростору"

Шаріф ШУКУРОВ
(Шукуров Ш. Александр Македонский и начала современного мира // Интеллектуальный форум, 2001, №5)"... Упередженість проти римської цивілізації - це упередженість не стільки проти Риму, скільки проти цивілізації взагалі"

Майкл ЛІНД
(Линд М. Второе падение Рима // Интеллектуальный форум, 2002, №9)"... Я цілком поважаю пророка Мухаммада (нехай Господь благословить його та вітає), але я розумію, що мусульман можна любити тільки на відстані... Дугіну з Прохановим слід серйозно потусуватися серед азіатських людей, щоб зрозуміти, що не потрібно жодних євразійських проектів. Якими б поганими не були американці та ізраїльтяни, ми з ними частина єдиного цілого".

Дмитро КОРЧИНСЬКИЙ
(Цит. за: Петров Г. В Европе народ совершенно сумасшедший // Московские новости. - 2002. - № 18)."... Сьогодні ми живемо в північноамериканський період історії, такий же, за суттю справи, історичний період, якими у свій час були єгипетський, еллінський, римський, германський, французький та англійський... Той факт, що тепер ми живемо у північноамериканський період історії, зумовлює кардинальну зміну життєвих передумов - аналогічно так само, як у свій час у результаті перемоги християнства змінилися життєві передумови, що були характерні для античного світу"

Герман КАЙЗЕРЛІНГ
(Кайзерлинг Г. Америка: Заря нового мира. - СПб.: СПб. Филос. общ-во, 2002. - С.5)."... Американці, я стверджую, що від вас залежить спасіння цивілізації і створення породи напівбогів"

Ваше де Ляпуж
(Lapouge V. de. La race chez les populations melangees // Eugenic in Race and State. - Baltimor, 1923. - Vol. II. - P. 1-6).
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments