Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

А що? Ви нарешті вийдете з зони комфорту!" (с)

Хтось розкішно підставив нашу владу, налаштувавши проти неї від 16 до 18 мільйонів користувачів "ВКонтакті" віком від 16 до 34 років. Які переважно були патріотичними й неопозиційними. Якраз тому, що сиділи там.

Одразу видно, що рішення ухвалювали люди старшого віку, обмежені й комп"ютерно неграмотні, без досвіду роботи в Інтернеті, які слабко уявляють собі призначення соцмереж, їхню ролю в житті людини та відмінності одна від оддної.

Там людина зайде, комфортно поспілкується, скачає книжечку, послухає музичку, подивиться кіношку, перегляне якусь цікаву групу про рідне село, про тваринок або про улюбленого виконавця, поадмініструє свої власні групи, пограється на тій самій "фермі", яку так висміюють гіпстери, - і не вештається по політичних дискусіях. Бо їй ніколи. Її чекають значно цікавіші заняття й контент. Нащо від них відволікатися й псувати собі настрій? Через це людина там не потрапляла ні під російську імперську чи екстремістську пропаганду, ні під навіювання вітчизняних третьомайданників. Радикальні політичні групи там ледве жевріли, поступаючись патріотичним паблікам. Через "ВКонтакті" практично було неможливо ні зробити великий інформаційний вкид на користь чужої держави чи якоїсь політсили, ні розгойдати населення на який-небудь Третій Майдан. Він якраз не становив небезпеки для влади в силу своєї специфіки.

Але наші можновладці придумали спершу образити цю масу населення, яка не вважала себе "ватною" й не була такою, а потім загнати її на застарілий, нуднуватий і незручний Фейсбук, де цікавого контенту нема, зате дуже висока політична активність - і переважно опозиційна до влади!

Ви хотіли, щоб вони вийшли з "зони комфорту"? Вони вийдуть...
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments