?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Представьтесь, друзья!

Если вы меня добавили в друзья, то советую Вам представиться здесь, чтобы я мог ответить Вам взаимностью ;)

Tags:

Comments

mg_g
Mar. 5th, 2006 05:16 pm (UTC)
Слухай, Олеже! Гаразд! Панібратство закидаю! Так буде краще!
Олеже, скажіть будь-ласка, там у вас ще Луцький працює з кафедри фізкультури? Мені дуже-дуже треба дізнатись про долю однієї хорошої людини, Михайла Корсуня, усі мої спроби віднайти кінці виявляються марними, а ми з чоловіком його часто згадуємо. Я думаю, мо Луцький щось чув, чи знає через кого можна було б дізнатись. Це величезне-величезне моє прохання! Якщо це не важко! Перекажіть, що питала Марійка Герасименко з пед.факу 97-го випуску, що живе у Києві, може, згадає...А ще, якщо можна, передайте від онучки Віри Василівни Герасименко привіт Наталії Віталіївні ... і Коршуновій. Якщо це не обтяжливо! І Голяничу, як живий-здоровий, від мене і чоловіка! Ех!
goutsoullac
Mar. 6th, 2006 09:49 am (UTC)
Як побачу Луцького, то запитаю...
До речі, після того твого дзвінка до мене, коли нас щось перервало, яти так більше і не подзвонила...
Голянич був деканом, тепер Гой.
А ти захистилася?
goutsoullac
Mar. 6th, 2006 09:50 am (UTC)
Не Гой, а Гоян, психолог.
mg_g
Mar. 6th, 2006 01:57 pm (UTC)
Дякую! Я взагалі скучаю по Франківську. Якісь моменти лишилися дуже сильні - і тягнуть! Про дзвінок вже майже нічого не пам ятаю, а взагалі щось обірване часом запам ятовується на більш довгий час. Я, скажімо, пам ятаю всі недочитані з якихось приводів книжки:)Мозок продовжує обжовувати незавершеність...
Заходила якось на сайт ПУ, саме тоді цікавилась Голяничем, але не знайшла ніде у списках, тільки жінку - Голянич. Вони не родичі? От я і думаю, як він там, ще працює, чи вже на пенсії, вдома? Спасибі йому за все, і привіт!
Я не захистилася, але, можливо, все попереду! Тільки не з філософії, це точно. Бог вберіг! Все ж це було більше захопленням, "любов ю до мудрості", а для філософа, потенційного викладача філософії однієї такої любові мало! Знайшли ми в Києві Іванову(чоловіка) викладачку естетики, якій я сподобалась зі своїм музикофілософуванням і "любов ю" до Адорно, вона ще й таку тему закрутила, що я й досі її як мантру промовляю, але треба було десь влаштуватися на роботу(так вона сказала). Я - в свою рідну школу, там саме пару годин нічийних з музики були, я - з радістю! А тут - бац! Вмер наш старий вчитель музики. І мені на другий же день усе його навантаження, ще й радіють, що я так з неба вчасно звалилася. А я й рада, що мене хвалять! Одним словом, важко було так само як і цікаво! І я лишилася у школі. А потім пішли діти. Так що як я не впиралася зі своїм навчанням у Франківську, з яким презирством не ставилась і до своєї "майбутньої професії" так і до всіх "спеціальних" предметів, а особливо до їх викладання, доля все одно винесла "куди треба". І я їй вдячна за це. І більше того, хочу вернутися у школу! Вчителем музики! З власною точкою зору на викладання! І з ноутбуком!:)))))А якщо і буду колись захищатися, то не по нав язаній кимось темі, а по "народженій" власною "спостережливістю"!:)
goutsoullac
Mar. 6th, 2006 02:31 pm (UTC)
От і добре. Голянич працює, викладає соціальну філософію.
У нас вже третій рік є спеуц. "філософія"...
Багато захистилося.
А статті Голянича є на Мезогеї
http://www.mesogaia.il.if.ua
mg_g
Mar. 6th, 2006 02:42 pm (UTC)
Дякую!
Як дивилася сайт ПУ, нічого не можу второпати: інститут, інститут... Бр-р-р-р-р! На кожному поверсі - інститут? А разом - університет? Я щось не розумію... Ну нічого, треба якось взагалі з їздити до вас! "Провідати"!
goutsoullac
Mar. 6th, 2006 02:48 pm (UTC)
Так! Ы весь радыозавод , що у Пасычный, наш, ы його актовий зал - для музичного ф-ту, а сам педынститут - там, де був музпед...
mg_g
Mar. 6th, 2006 02:58 pm (UTC)
Ага! А я тут вишукую, де б це в ЖЖ знайомих знайти з Фр.? Навіть в якесь ком юніті записалась Ів-фр, але тоді це була муть. А тут ти-Ви!!!! Дуже рада! Спасибі!
mg_g
Mar. 6th, 2006 05:33 pm (UTC)
А як у Єшкілева справи? Захистився? Викладає? Пам ятаю, до ідеї дисертації як такої тоді він ставився поблажливо...
mg_g
Mar. 6th, 2006 02:44 pm (UTC)
А Шатохін так і не вернувся? Там ніби у вас, дивлюся, "зміна влади" відбулася. Незначна, правда, на жаль.
goutsoullac
Mar. 6th, 2006 02:51 pm (UTC)
Ні! Десь пропав. Не хотів читати державною і на кождому кроці боровся з "бурж. націоналізмом" (написав велику купу статей в Прикарпатську правду), і кричав, що порядна людина у атеїстичному сус-ві має бути релігійною, а у релігійному - атеїстичною...
mg_g
Mar. 6th, 2006 03:05 pm (UTC)
Він дуже хороша людина! Я його дуже люблю! А його спецкурс з естетики був найцікавішим з усіх предметів за всі 5 років. Правда, з усьго потоку тільки я і моя подруга Наталка його слухали... Всі шуміли страшенно. Так прикро. Тихо було там, де читали диктанти. Але тоді мене там не було. Або я вчила принципово давньогрецьку...А читали диктанти майже всі. Отаке було моє навчання в "університеті". І це все під розповіді вдома моєї бабусі про те, як же чудово вів у них академік Булаховський майже всі предмети філологічного циклу! Уявляєш-єте?
goutsoullac
Mar. 6th, 2006 03:09 pm (UTC)
Уявляю... До речі, іврит вивчила? :)) Ми ж одночасно тоді самовчитель купили ...
mg_g
Mar. 6th, 2006 03:14 pm (UTC)
Це ж треба! Я і це забула! Тепер пригадала. Та ні. Ми ж с тобою-Вами познайомились, коли мої "диктанти" закінчились. Коли ж я мала вчити іврит?;)
goutsoullac
Mar. 6th, 2006 03:22 pm (UTC)
http://zhurnal.lib.ru/editors/g/guculjak_o_b/
Виставив свої нові тексти
(no subject) - mg_g - Mar. 6th, 2006 03:36 pm (UTC) - Expand
(no subject) - goutsoullac - Mar. 6th, 2006 03:45 pm (UTC) - Expand
(no subject) - mg_g - Mar. 6th, 2006 03:50 pm (UTC) - Expand
(no subject) - goutsoullac - Apr. 17th, 2006 12:27 pm (UTC) - Expand
(no subject) - mg_g - Apr. 17th, 2006 12:59 pm (UTC) - Expand

Latest Month

November 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner