Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Містичні хроніки бандитизму та інші історії

Саме так - стоРОЖЕвими!!!

Оригинал взят у v_yeshkilev в Містичні хроніки бандитизму та інші історії
В день святих Апостолів Петра і Павла Розенкройцер Уліс Солтис запросив обох учнів на те місце, де стражденна Ганна бачила чудисько і де ще зберігався широкий слід його маршруту. Там вони вирівняли чотирикутний майданчик, накреслили на землі Таблицю, запалили Світочі і поставили на сході майданчика символічну Арку. Здійснивши належні ритуали, Уліс Солтис зачитав учням Четверте видіння повчальника Герма, а потім запитав учнів: яку просувальну істину винесли вони із своїх мандрівок слідами потвор.
Учень Б. сказав, що появи чудовиськ завжди супроводжуються пилом, сморідом та випорожненнями і не отримав за цей висновок схвалення від посвяченого мужа. Учень М. довго розмірковував про те, що банячкова форма голови монстра є насиченим знаком Повноти Зла і теж не отримав схвалення.
«Любі мої брати, -- сказав Уліс Солтис учням, -- ще жерці давньоримських святилищ знали, що світом совається Щось, назване ними Mater saeva cupidinum – Люта мати пристрастей. Це Щось – заблукане і гнане сторожевими янголами впоперек життю нашого світу. Воно сліпе і зніяковіле. Воно рідко виходить на стежки людської уваги. Коли Воно вам зустрінеться, тікайте. Адже, залишивши нас без героїв та пророків, що охороняли добрих людей у давні часи, Великий Архітектор дав нам швидкі засоби пересування».
Він помовчав і додав:
«І навчіться, нарешті, керувати автом».
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments