Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Радіо Воля кожному юзеру!

Оригинал взят у oleg_leusenko в Радіо Воля кожному юзеру!
В Укрнеті з’явився прообраз сучасного суспільного радіо

Не так давно відбулася надзвичайна подія - в мережі Інтернет розпочато мовлення РАДIO ВОЛЯ . Українська музична інтернет-радіостанція транслює справжню українську музику.

Радіо Воля це один з проектів Українського Віртуального Опору – УВО. Керує радіо координаційна рада Всеукраїнської громадянської організації УВО.

В ефір входять пісні виключно українських виконавців. Станція веде цілодобове мовлення з 10-го листопада 2011-го року та працює лише в Інтернеті за наступними адресами: http://volya.cv.ua та http://radio.volya.cv.ua/index.php .Деякі експерти вже встигли порівняти радіо Воля з суспільним мовленням. Це саме те, про що так довго нам розказувала балачки влада (від помаранчевих вождів до блакитних гауляйтерів). Суспільного телебачення українці поки так і не побачили, але зараз з’явився шанс на хоча б суспільне радіомовлення.

У планах творчого колективу радіо Воля інформаційні, розважальні та пізнавальні програми для слухачів всіх вікових та соціальних груп та в різноманітних форматах з врахуванням інтересів Інтернет-користувачів. Але програмування включає не тільки продукти масової популярності, а й програми, спрямовані на вузькі аудиторії, в т.ч. і з некомерційною метою.

Радіо Воля віддає перевагу продуктам власного виробництва, які сприятимуть формуванню, культивуванню та пропагуванню української національної ідеї, захисту і утвердженню української мови, відродженню історичної пам'яті та духовності українського народу.

Інтернет-радіо унеможливлює на своїх частотах пропаганду насильства та антисоціальної поведінки. Мають „волівці” й свої „темники”. Але це не цензура, як у провласних ЗМІ, а принципові вимоги - заборона міжнаціональної ворожнечі та відображення в етері радіо максимально повного спектру думок з приводу будь-якої теми, що стосується життя суспільства.Побудоване мовлення з урахуванням інтересів в першу чергу дітей середньої та старшої ланки, молоді та осіб середнього віку. В етері велика частка інформаційно - публіцистичних, музичних програм та передач культурно-мистецького спрямування.

Поки що більшість програм виготовляється в запису шляхом детального редагування, з метою випуску програм високої якості. Але вже у найближчому майбутньому радіо Воля планує поступовий перехід на мовлення в прямому ефірі.

188.17 КБ

П’ять копійок: Дуже зручне мовлення - в окремій закладці вмикаєш радіо ВОЛЯ і працюєш, насолоджуючись українською сучасною чи народною музикою. Особисто мені такий формат до вподоби – раджу усім патріотам. До того ж, враховуючі намагання блакитно-брудної влади максимально прибрати з українського теле та радіо ефіру все українське, інтернет-радіо Воля стане до нагоди багатьом шанувальникам українського за духом мистецтва. Послухайте й переконаєтесь, що девіз цього радіо «...і слово, і пісня, і слава, і воля нехай в Україні жиє...» відповідає заявленому концепту.


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment