Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Чоловіки Кенії на знак протесту не харчуватимуться вдома: вони страйкують проти насилля з боку жінок

Організація "Маєнделео Йа Ванауме" ("Прогрес для чоловіків"), кенійське лобі на захист чоловіків, закликала до проведення шестиденного страйку з метою залучення уваги громадськості до різкого збільшення випадків домашнього насильства з боку жінок, повідомляє NEWSru.co.il.

Так, за даними правозахисників, лише минулого року в провінціях Найробі і Центральна, де проживають 7 млн ​​людей, жертвами домашнього насильства стали 460 тис чоловіків.

В рамках цієї акції протесту чоловіки протягом цього тижня не будуть брати участь у домашніх трапезах.

Замість цього кенійці будуть харчуватися не вдома і ділитися один з одним досвідом отриманих в лоні сім'ї душевних травм.

Уряд країни, як стверджують правозахисники, не поставився з належною серйозністю до проблеми насильства щодо чоловіків, але вони сподіваються, що ця своєрідна акція приверне до неї увагу чиновників.

Лідер "Маєнделео Йа Ванауме" дав інтерв'ю програмі Network Africa телеканалу ВВС, і заявив: заклик до загальнонаціонального бойкоту жінок покликаний протистояти практиці побиття чоловіків і психологічному насильству щодо подружжя.

Видання пояснює, що в кенійських сім'ях приготування їжі традиційно покладається на жінок, а культурні традиції вимагають, щоб чоловіки харчувалися вдома і таким чином демонстрували свою прихильність до власної домівки.

"Маенделео Йа Ванауме", що перекладається як "Прогрес для чоловіків", намагається привчити представників сильної статі відкрито говорити про свої проблеми, враховуючи і насильство в сім'ї - не боячись, що це розцінять як негідну чоловіків слабкість.

Насильство з боку жінок стало побічним результатом їхньої економічної незалежності - після того, як уряд країни доклав чимало зусиль для підвищення жіночого статусу в суспільстві.

Нагадаємо, поліція африканської держави Зімбабве вийшла на слід загадкової і невловимої банди гвалтівниць, які нападали на чоловіків і здійснювали сексуальні злочини. Зловмисниці діяли в ритуальних цілях, а їх здобиччю ставало чоловіче сім'я.

http://wcu-network.org.ua/ua/possessing-equal-rights/news/Cholovki_Keni_na_znak_protestu_ne_xarchuvatimutsja_vdoma_voni_straikuju
Оригинал взят у 
wcu_network в Чоловіки Кенії на знак протесту не харчуватимуться вдома: вони страйкують проти насилля з боку жінок


Tags: женщины
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments