Helgi Avatara (goutsoullac) wrote,
Helgi Avatara
goutsoullac

Наша влада буде страшною ;)

ПОЯСНЕННЯ чергового інтернетзаступника Голови УНРуху капітана\капелана УПА Петра Опришка))))

Борис ГОЛОДЮК отримав 1995році звання генерала УПА згідно рішення Бога І БОЖИХ обранців з роду БАНДЕРИ\ШУХЕВИЧА\ШЕВЧЕНКА\
ФРАНКА\ДОВБУША \Сірка та інших патріотичних сімей тайно об"єднаних в УКРАІНСЬКУ Головну Визвольну Раду.

До того від 1973 року він був в ріднім селі ЗАГВІЗДЯ між ПАРТИЗАНСЬКИМ лісом та Франківськом на могилі героів УПА \ серед них його бабусі МАРІЇ, троюрідноі сестри БАНДЕРИ І СПЕЦЗВЯЗКОВОІ ОУН\УПА "ВИШНІ" ТАЙНО заприсяжений В ОУН як 10річний СОКОЛИК УПА НА ПСЕВДО "Пролісок"( козацький вихованець офіцерів ОУН \ УПА ) В 1979р Голодюк під псевдом "ФАВОРИТ" заприсяжений після 6 років вишколу у ТАЙНІЙ МЕРЕЖІ УПА \ОУН ГАЛИЧИНИ у члени ОУН\ воіни УПА +В 1983р ГОЛОДЮК заприсяжений як офіцер УПА під псевдом "ПРОМІНЬ"ЗАКІНЧИВШИ таіні Інститут офіцерів ТА ГЕНЕРАЛЬНУ Академію УПА отримавши через роки чергові звання та бойові ордени ХРЕСТІВ ЗАСЛУГ УПА а також пройшовши команд іспити АРБ+ Звичайноі\ ЗАЛІЗНОІ\МІДНОІ\БРОНЗОВОІ \Срібноі СІЧІ УПА.

Через 16років героічноі служби воіном УПА Борис Борисович був посвячений за БОЖИМ наказом і рішенням тайного ГЕНЕРАЛА\Гетьмана УПА Святослава Чупринки та УГВРади на псевдо"ДНІСТЕР" та отримав звання ГЕНЕРАЛаОТАМАНА УПА,.потім Генерал \хорунжого і в 2008році Генерал полковника\капелана УПА\УГВР з правом ПЕРШОГО ЯВНОГО сучасного Головного КОМАНДИРА УПА який єдиний має право ГОВОРИТИ ПОЗИЦІЮ УГВР від тайного генерал \Гетьмана УПА Святослава Чупринки ! ЗВАННЯ всіх офіцерів\козаків УПА.

Щомісяця в 20 числах підтверджує СОБОР\Збір УГВР після тайних з"яв і згоди на це самого Христа БОГА та Богородиці, що можна запитати БОЖУ МАТІР через візіонерів в ДЖУБЛИКУ\ГАЛИЧІ\ Зарваниці!

ПРО те, що Борис ГОЛОДЮК є генералом УПА він заявив по радіо й телебаченню ще 1998року, коли зайняв 2місце на виборах у ВРУ внаслідок фальсифікацій програвши іх генпрокурору ЛИТВАКУ!

ФАКТ Ухвали УГВР про визнання Бориса ГОЛОДЮКА генералом УПА заборонив ВСІМ ВЕТЕРАНАМ УПА оспорювати покійний в 1998\2007р генерал \хорунжий УПА Василь КУК \ЛЕМІШ, а також це визнають справжні вояки \тайні козаки й офіцери УПА та ветерани повстанці, якими керує ПОЧЕСНИЙ СОТНИК УПА \МТ"СОКІЛ+" Іван БАТІГ\ Микола ТИМОФІІВ ! Інформація про те що УГВР визнає ГоЛОДЮКА своім явним ГОЛОВОЮ й генералом УПА була в газетах УПА "ПОКЛИК " від 1998року а в тайних номерних листівках мережі воінів УПА\ОУН від 1995року

http://www.youtube.com/watch?v=oZY1kfVubUAСЛАВА УКРАІНІ ))
Tags: УПА
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments